پنل اس ام اس

پنل اس ام اس فاما

در مقالات قبلی در مورد ارسال پیامک تبلیغاتی و پنل نمایندگی صحبت مطلب نوشتیم و در این مقاله در مورد پنل اس ام اس توضیحاتی را باید ارایه بدهیم.

با ما همراه باشید

پنل اس ام اس یا پنل پیامک تقریبا 5 سال است که ایجاد شده و البته نسخه های ساده تر قبلتر از این تاریخ نیز وجود داشت که با اهداف بزرگ و تبلیغات پیوسته صحیح و کاآمد دست و پنجه نرم می کرد, مشکلی هم نبود و برای کسب و کارهای پیشرفته درآمدی عالی و سودی سرشار را شامل میشد و اگر درست و هدفمند مدیریت شود هنوز هم میشود.

منظور از تبلیغ هدفمند چیست؟

تبلیغات هدفمند به مجموعه ای از انتخاب ها و مدیریت منابع انسانی و مالی گفته میشود که در ازای پرداخت هزینه بابت تبلیغات سود و مازاد هزینه تبلیغات را دریافت کنید و به هدفتان که میتوان برند سازی یا فروش بیشتر یا زنگ خور و … باشد برسید.

اما نکته اینجاست که به چه صورت؟

مثلا در 3 سال گذشته تبلیغات به بانک کد پستی تهران به حد بی شماری زیاد شده که 45 درصد از این شماره ها در لیست سیاه مخابرات قرار گرفتند و ارسال پیامک بلک لیست تنها راه چاره بود که این راه هم باعث زنگ خور و فروش بالا میشود ولی نارضایتی از ارسال پیامک بلک لیست هم گریبانگیرتان میشود.مثلا ارسال پیامک تبلیغاتی به بانک کد پستی یا ارسال اس ام اس به کد پستی تهران یا دیگر استانها دیگر جوابگو نیست چرا که خود بنده از تبلیغات روزانه دریافتیم خسته شدم.

راه حل ارسال بی رویه پیامک چیست؟

ما یعنی فاما پیامک از سال 93 جز اولین کسانی بودیم که پیامک بلک لیست ارسال میکردیم و پنل اس ام اس رایگان یا پنل رایگان پیامک در اختیار کاربران قرار میدادیم و نمایندگان بی شماری هم داشتیم و همچنان تعداد زیادی از این عزیزان یا مستقل شدند و یا همکاری با ما دارند تعرفه های ما همچنان مانند گذشته برای ارسال پیامک انبوه زیر قیمت بازار نبود و نیست ولی سود 0.02 درصدی دریافت میکنیم و ارسال سنگین و انبوه پیامک هم شامل میشویم.

گفته من به نمایندگان همیشه این بود که هیچوقت بسنده به تعداد راسال روزانه نباشید و منتظر نباشید تا کاربر پنل پیامک یا پنل نمایندگی را شارژ کند تا شما سود آور باشید . راه حل این است که به بانک شماره موبایل تکراری پیامک تبلیغاتی راسال نکنید.

شاید غیر منطقی باشد از دید تجاری و سود دهی زود بازده و … ولی برآن شدیم تا راه حلی بیاندیشیم تا بر این باور رسیدیم که نصف این مشکلات به عهده ما میباشد و به این دلیل بانک شماره موبایل پنل اس ام اس را آپدیت کردیم و بعد از گذشت تقریبا 4 ماه باز به نتیجه رسیدیم که بانک جدید نیز قدیمی گردید.

بانک شماره موبایل هدفمند

نتیجه گیریهای ما به = ختم شد که ما بانک شماره را بصورت روزانه و هفتگی آپدیت کنیم و چون کاریست طاقت فرسا و بینهایت سخت نرم افزار هوشمندی طراحی کردیم تا بانک شماره را بصورت اتوماتیک در سامانه اضافه کند و بلافاصله برای کاربر قابل استفاده باشد که چنین نیز کردیم و در حال جاضر نیز از بانک شماره های آپدیت هفتگی استفاده میکنیم و رعایت حال مصرف کننده نیز می کنیم.

برای مثال ویدیو زیر را مشاهده کنید:

نرم افزار جمع آوری بانک شماره موبایل فاما پیامک

از زمان ظهور این نرم افزار همواره از بانک آپدیت استفاده میکنیم و این دلیل رشد ما و سود آوری است .این نکته را یادآور بشوم که فاما پیامک حدود 46 میلیون شماره موبایل از بانک قدیمی و 29535000 عدد شماره موبایل بروز و جدید طی 2 سال گذشته و تاریخ روز نوشتن این مقاله بصورت لحظه ای و رند شده دارد که قطعا برگ برنده ای برای ما و هدفمندی تبلیغاتمان است.

آیا اس ام اس تبلیغاتی تعطیل میشود؟

خیر.تا زمانی که تلفن همراه در دست همگان است این عرصه وجود خواهد داشت و کاربران به این نتیجه میرسند که ارسال به بانک شماره های قدیمی و منسوخ شده سود آوری و فروشی برا آنها نخواهد داشت و روزی پیام ها مانند سایرین از درگاه فاما پیامک عبور خواهد کرد.

در سامانه قدیم فاما پیامک به همین آدرس دامنه با تفاوت .ir که هنوز نیز فعال است مشکلاتی را داشتیم که حل شدنی بود ولی زمانبر و سامانه جدید را خریداری کردیم بصورت کاستومایز شده تا رفاه حال شما عزیزان را در بر بگیریم و برای سود آوری و رضایتمندی مشتریان تلاش کنیم.

 

نکته: بانک شماره های منطقه ای و کد پستی و استانی در کلیه پنل اس ام اس ها برای سال 1386 است . لازم بذکر است که صرفا جهت اطلاع گوشزد میکنم دوباره که به بانک هدفمند مخصوص صنف و هدفتان تبلیغات راسال کنید نه شماره هایی که از صحت آنلا هیچ اطلاعی ندارید و نمیدانیم درست هستند یا نه یا چند درصدشان در این تاریخ 10 ساله زنده هستند یا خیر .نقل مکان کرده اند یا خیر و ده ها یا خیر دیگر.

پنل اس ام اس

میتوانید در سامانه ثبت نام کنید و خدمات و پنل اس ام اس رایگان یا پنل پیامک رایگان ما استفاده کنید. بدیهی است که پنل رایگان تمام امکانات پنل های دیگر را شامل میشود و سیاست ما امکانات یکسان است ولی تعرفه ها متفاوت هستند و طبق تصمیم شورای ارتباطات تعرفه های اضافه شده به پیامک ها و مالیات ها رقم را بالاتر برده اند ولی ما همچنان سود 2 ریالی دریافت میکنیم تا شاید گره ای از کسب و کاری باز کنیم.

از پنل های پیامک فاما پیامک استفاده کنید و تبلیغاتتان را ارسال کنید.

ما با شما هستیم. زیاد هزینه نکنید.

منبع : فاما پیامکفناوران آساک

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها