نرم افزار جمع آوری اطلاعات

نرم افزار جمع آوری اطلاعات

در این نوشته شمارا با نرم افزار جمع آوری اطلاعات شماره موبایل و ایمیل آشنا میکنیم که بصورت اختصاصی توسط لایسنس فاما پیامک ارایه میشود.

نرم افزار جمع آوری اطلاعات موبایل و ایمیل از گوگل

در نوشته پنل اس ام اس در مورد خودمان و شرایط بانک شماره موبایل صحبت کردیم که از نرم افزاری استفاده کردیم که توسط استخراج بانک شماره و بانک ایمیل انجام شد.

اسم این نرم افزار pro searcher هست که بصورت اختصاصی برای فاما پیامک مشغول بکار است و لایسنس آن را تایید میکنیم و جهت نیاز های خودمان و آپدیت شدن بانک شماره موبایل و آپدیت بانک ایمیل استفاده میکردیم.

از آنجایی که شرایط بگونه ای است که ممکن است تمام موارد را شامل نشویم تصمیم گرفتیم تا با هزینه ای اندک این نرم افزار را در اختیار شما قرار دهیم .از ویژگیهای پرو سرچر استخراج شماره و ایمیل از اپلکیشن های آگهی است که میتوان سایت مورد نظر را به این نرم افزار بدهیم و بصورت دسته بندی شده تمام اطلاعات آن را استخراج کنیم.

برای مثال ویدیو آموزشی زیر را مشاهده کنید و در این ویدیو اقدام به استخراج شماره موبایل و ایمیل میکنیم از سایت های مورد نظرمان.

برای با دوام بودن و عدم پردازش توسط کامپیوتر یا لپ تاپ ما تمامیه اپلکیشن های نرم افزاری را از سرور مجازی ایران استفاده میکنیم که تمامیه سرور مجازی ها را از سایت فاما سرور خرید میکنیم.دلیل استفاده از سرور مجازی قدرت پردازش بالا و دوام کارکرد بی نهایت میباشد که اگر در سیستم های شخصی استفاده گردد ممکن است بدلیل پردازش بالا دچار مشکل شود و خاموش شود یا از انجام پروسه باز ماند.البته میتوانید بعد از ریست شدن نیز ادامه کار دهید.

برای تهیه این نرم افزار میتوانید با پشتیبانی یا شماره تماس 65534130-021 تماس بگیرید.

منبع: فاما پیامک

, , , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها