پیامک منطقه ای

خانه / اس ام اس / پیامک منطقه ای

پیامک منطقه ای

توسط
در اس ام اس
پیامک منطقه ایReviewed by فاما پیامک on Jun 5Rating: 5.0پیامک منطقه ایبانک شماره منطقه ای کشوری یا استانی را بصورت رایگان در پنل استفاده کنید و تفکیک شماره ها را به 3 صورت همراه اول دایمی و همراه اول اعتباری و خطوط ایرانسل با آخرین آپدیت بانک شماره در اختیارتان قرار گرفته است.

 

ارسال منطقه ای

ارسال منطقه ای

پیامک منطقه ای

پیرو مباحث قبلی که در مورد اس ام اس بلک لیست و ارسال پیامک بلک لیست و تفاوت بلک لیست با اپراتورها و … بود به مباحثی همچون ارسال منطقه ای , ارسال محله ای , ارسال کد پستی , ارسال با دکل بی تی اس , ارسال به بانک اصناف , ارسال به مشاغل به تفکیک استان و هر نوع ارسالی که نامبرده شد را میتوان با تفکیک محله , منطقه ,استان , کوچه , و حتی خانه به خانه ارسال نمود که در این بین ارسال گروهی نیز مستسنا نخواهد بود.

بصورت پیشفرض سامانه پیام کوتاه فاما پیامک برای ارسال های به خطوط بلک لیست مخابراتی طراحی شده است اما در حالت اغما میتوان به اپراتور های 3000 و 1000 و 5001 و 5002 و 5009 نیز ارسال تبلیغاتی انجام داد.

بانک شماره منطقه ای کشوری یا استانی را بصورت رایگان در پنل استفاده کنید و تفکیک شماره ها را به 3 صورت همراه اول دایمی و همراه اول اعتباری و خطوط ایرانسل با آخرین آپدیت بانک شماره در اختیارتان قرار گرفته است.

موارد مهم در ارسال های تبلیغاتی برای مشتریان و سیاست های تبلیغاتی هر شرکت بانک شماره خوب و بانک شماره اختصاصی میباشد که نتیجه مطلوبی گرفته باشند در این رو تعداد بسیار زیادی شماره های ساخته شده با ربات و نرم افزار ها وجود دارند که سامانه های پیام کوتاه از انها بجای بانک محله و منطقه ای استفاده میکنند که این بسیار غلط است و درصد نتیجه گیری از هر 1000 ارسال ممکن از 4 باشد که درصد واقعا ناچیزی میباشد و صرفا ارسال ها باید بصورت دقیق به همان منطقه ارسال شود.

برای مثال پیتزا فروشی در منطقه 1 تهران نیازی به تبلیغات در منطقه 9 تهران را ندارد و ارسال سفارش با مسافت طی شده اصلا مطاقبت ندارد و نارضایتی مشتری را در بر میگیرد به همین دلیل فاما پیامک از آخرین آپدیت بانک شماره در سال 95 استفاده میکند که در بین رقبا که از اپدیت های سال 2003 هنوز استفاده میکنند رتبه ی قابل قبولی را شامل میشود.

تفکیک منطقه را میتوان با ارسال منطقه ای و تفکیک محله را با ارسال محله ای و تفکیک خانه بخانه را با ارسال کد پستی ارسال کرد و نتیجه مطلوبی را امید است داشته باشد.

 

فاما پیامک پیشرو در ارسال پیامک های تبلیغاتی به خطوط بلک لیست.

پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

در صورت عدم پاسخگویی در ساعات غیر اداری پیام خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید

پیامک بلک لیست