پنل اس ام اس

خانه / اس ام اس / پنل اس ام اس

پنل اس ام اس

توسط
در اس ام اس
پنل اس ام اسReviewed by فاما on Feb 23Rating: 5.0پنل اس ام اسدر شرایط حاکم و اقتصاد مقاومتی تبلیغات موثر یکی از بهترین راه های هدفمند کردن تبلیغات و کاهش هزینه ها در برابر قیمت های نجومی تبلیغات که شاید حتی 1 درصد از کارایی تبلیغات هدفمند اس ام اس را نداشته باشد. برای کاهش درصد هزینه ها تنها کافیست تا با مشاورین ما ارتباط بگیرید

در شرایط حاکم و اقتصاد مقاومتی تبلیغات موثر یکی از بهترین راه های هدفمند کردن تبلیغات و کاهش هزینه ها در برابر قیمت های نجومی تبلیغات که شاید حتی 1 درصد از کارایی تبلیغات هدفمند اس ام اس را نداشته باشد.

برای کاهش درصد هزینه ها تنها کافیست تا با مشاورین ما ارتباط بگیرید

برای مثال اصنافی وجود دارند که تبلیغات پیامکی برای آنها نتیجه خیلی خوبی دارد اما هستند نمونه هایی که تاثیر منفی هم روی افکار عمومی دارند.برای این منظور مشاورین ما بصورت تمام وققت در خدمت شما هستند تا در مورد تبلیغات و چگونگی تبلیغات  به شما مشاوره بدهند تا درست انتخاب کنید.

برای ارسال همیشه به ضرایب اپراتور ها و ضرایب پنل های اس ام اس دقت ویژه داشته باشیدکه برای مثال میتوان اشاره به پنل هایی کرد که تعرفه اس ام اس را زیر 10 تومان به مشتری میدهند اما با مالیات و ضریب و … هر پیامک 15 تومان برای مشتری حساب میکنند که این امر واقعا غیر قابل توصیف و باورنکردنی است که متاسفانه کاربران نیز بخاطر نداشتن آشنایی از این اتفاقات اطلاعی ندارند.

پنل اس ام اس:

برای همکاران نیز آفر هایی در نظر گرفته ایم تا با وصل شدن به api سامانه فاما پیامک ارسال های بلک لیست را بصورت مستقیم ارسال کنند و کاربران نیز میتوانند بصورت مستقیم و بدون واسطه ارسال پیامکی خود را چه با اپراتور های 5005 , 5009 , 3000 , 1000 و… ارسال کنند و یا با ارسال به خطوط خدماتی یا ارسال با سیمکارت ارسالشان را انجام دهند که به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردند نیز پیام ارسال شود.

پنل اس ام اس

پنل اس ام اس

 

 

 

پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

در صورت عدم پاسخگویی در ساعات غیر اداری پیام خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید