فاما پیامک

خانه / اس ام اس / فاما پیامک

فاما پیامک

فاما پیامکReviewed by فاما on Feb 20Rating: 4.0فاما پیامکفاما پیامک نام انحصاری و برند تجاری شرکت فناوران اطلاعات میباشد که مختص بخش ارسال تبلیغات و پنل اس ام اس میشود.

 

فاما پیامک:

فاما پیامک نام انحصاری و برند تجاری شرکت فناوران اطلاعات میباشد که مختص بخش ارسال تبلیغات و پنل اس ام اس میشود.امروزه با گذشت روز افزون و نیاز جامعه به تبلیغات برای فروش محصولات و بهتر دیده شدن, پیامک یا اس ام اس بهترین گزینه موجود بین تبلیغات های پر هزینه دیگر میباشد. همیشه هزینه و وقت راه حل یه ایده برای تبلیغات نیست و گاهی نیاز است که به روش های سنتی و اولیه تبلیغات رجوع کرد.

تبلیغات پر هزینه اس ام اس

تبلیغات پر هزینه

از این رو فاما پیامک اقدام به طراحی و توسعه سورس اختصاصی پیامک نمود و همواره در تلاش بوده تا درصد خطا و ضعف های سیستمی را کاهش دهد و از سال 1389 تا کنون با یکی از بهترین و سریعترین سورس های ممکن که دست آورد برنامه نویسان مجرب گروه مهندسین فاما (شرکت فناوران اطلاعات) میباشد و امید است که این نام را همیشه به خاطر داشته باشید با این تفاوت که رضایتمندی و امید از همکاری که با ما داشته اید باعث قویتر شدن نام و برند ما در این ضمینه گردیده باشد.

انتخاب این نام الگو گرفته و مخفف شده نام اصلی شرکت میباشد و در این 7 سال تقریبا این برند بصورت پیشفرض استفاده شده و مشتریان زیادی این نام را بخاطر سپرده اند.از اینکه در کنار شما هستیم بسیار خرسندیم و در صورت وجود مشکل و انتقاد یا پیشنهاد از بخش تماس با ما حتما به ما اطلاع دهید.

فاما پیامک

پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

در صورت عدم پاسخگویی در ساعات غیر اداری پیام خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید