تفاوت بلک لیست با اپراتورها

خانه / اس ام اس / تفاوت بلک لیست با اپراتورها

تفاوت بلک لیست با اپراتورها

تفاوت بلک لیست با اپراتورهاReviewed by فاما on Mar 5Rating: 4.0تفاوت بلک لیست با اپراتورهادر پست های قبل نیز به قابلیت ها و ضعف های ارسال پیامک منطقه ای و گروهی و .... با اپراتورها اشاره کردیم و این را نیز گفتیم که تغریبا 60 درصد از ارسالیها بازگشتی هستند زیرا پیام های دریافتی تبلیغاتی را از اپراتور ها مسدود کردند که به این شماره های شماره بلک لیست مخابراتی میگویند.
پیامک بلک لیست

اس ام اس بلک لیست

در پست های قبل نیز به قابلیت ها و ضعف های ارسال پیامک منطقه ای و گروهی و …. با اپراتورها اشاره کردیم و این را نیز گفتیم که تغریبا 60 درصد از ارسالیها بازگشتی هستند زیرا پیام های دریافتی تبلیغاتی را از اپراتور ها مسدود کردند که به این شماره های شماره بلک لیست مخابراتی میگویند.

برای فرار از بلک لیست و تبلیغات مفید راه های زیادی همشون خطوط خدماتی اپراتور ها و ارسال پیام با جی اس ام و… موجود میباشد که باز هم ضعف های بسیار دارند.

مثلا در ارسال های که با خطوط خدماتی اپراتور ها انجام میشود امکان تبلیغ هیچکونه محصولی را ندارید و امکان درج شماره تماس و ادرس سایت و ایمیل و …. نیز وجود ندارد و فقط جهت اطلاع رسانی مانند اطلاعیه های مدارس و دانشگاه ها و اعلام ترجیم و …. میباشد.

فاما پیامک با ارایه روشی موثر و تبلیغاتی برای نهاد ها و تبلیغات ریاست جمهوری و تبلیغات مجلس و…. ارایه کرده است که هزینه نسبت به پیامک با سیمکارت و اپراتور کمتر محاسبه میشود و درصد دلیوری ان به 100 % میرسد.

این امر موجب افزایش بازدید کننده از تبلیغ شما و خوانده شدن تقریبا 80 % از 100 % میباشد که همواره همه ی ما دنبال این مورد هستیم.

امید است با این متد ها و رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت کلیه قوانین و ضوابط در خدمت رسانی به شما عزیزان پایدار باشیم .

پایدار باشید.

فاما پیامک

پست های توصیه شده

ارسال نظر

تماس با ما

در صورت عدم پاسخگویی در ساعات غیر اداری پیام خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

قابل خواندن نیست ؟ تغییر دهید.. captcha txt

متن خود را برای جستجو وارد نماید

ارسال منطقه ای